چرا مایو زنانه شنا باید ضد باکتری باشد؟

چرا مایو زنانه شنا باید ضد باکتری باشد؟

چرا مایو زنانه شنا باید ضد باکتری باشد؟

با سلام خدمت شما کاربران و مشتریان عزیز فروشگاه اینترنتی لباس به سل behsale

چرا مایو زنانه شنا باید ضد باکتری باشد؟ مایو های زنانه شنا حتما باید ضد باکتری ، ضد قارچ ، ضد کلر باشند، زیر ا مایو های زنانه موجود در بازار ایران اغلب برندهای چینی هستند که الیاف آنها از مواد باز یافتی زباله استفاده شده و کیفیت بسیار پایینی را دارد و با استفاده از این نوع مایو های برند چینی، اغلب به بیماری های پوستی مخصوصا قارچ مبتلا می شوند.

بیماری قارچ پوستی یک بیماری واگیر دار است که امکان آن از طریق آب وجود دارد.

بیشتر مایو های زنانه موجود در بازار که برندهای نامرغوب چینی هستند، باعث حساسیت های پوستی همچون خارش و ضخم در نواحی پوست خواهند شد.

اگر علاقه مند به شنا هستید و در هفته حداقل یک بار برای شنا به استخر می روید باید مایو های ضد حساسیت ، ضد باکتری و حتی ضد کلر استفاده نمایید تا به بیمارهایی مانند قارچ پوستی ، حساسیت پوستی ، و ضخم در نواحی مختلف پوست مبتلا نشوید.

چرا مایو زنانه شنا باید ضد باکتری باشد؟

توصیه ما به شما علاقه مندان شنا این است که مایو های زنانه مارک دار اورجینال را تهیه و حتما از مایو های زنانه ضد باکتری ، ضد قارچ ، ضد کلر استفاده نمایید ولی خبر خوب این است که کارشناسان فروشگاه اینترنتی لباس به سل با نظر سنجی از مشتریان، به این نتیجه رسیده اند که که بهترین های مایو زنانه برای شنا، مایو های زنانه مارک اسمارا هستند که تولیدات سفارشی شرکت لیدل LIDL آلمان هستند. این مایو های زنانه یعنی مارک اسمارا المان از نظر کیفیت و قیمت در بازار ایران بی رقیب هستند و خاصیت خوب این نوع مایو های زنانه ضد باکتری ، ضد قارچ و ضد کلر بودنشان است.

ولی این برند معروف اروپایی به علت خواهان بالای آن، توسط سودجویان با بسته بندی مختلف کپی شده اند و در بازار با این برند بفروش می رسند.

ولی شما کاربران عزیز برای اطمینان از اورجینال بودن آن، مایو های زنانه و محصولات این شرکت را از ما تهیه فرمایید چون اورجینال بودن برند اسمارا ، کریویت، لیورجی ، لوپیلو ، اورجینال بودنشان توسط فروشگاه اینترنتی به سل BEHSALE برای مشتریان تضمین می شود.

مایو های زنانه ESMARA با کیفیت +A جهانی تولید و توسط بازرگانان فروشگاه اینترنتی لباس به سل وارد شده است.

ضد کلر بودن این نوع مایو ها باعث شده است که با استفاده بیش از حد ، الیاف و رنگ آن تغییر نخواهد کرد، الیاف و متریال بکار رفته در مایو های زنانه اسمارا ۸۴% POLYESTER نانو ، ۱۶% ELASTHAN COREORA اورجینال می باشد که همین الیاف ها ضد قارچ ، ضد باکتری و ضد کلر می باشند.

مایو زنانه اسمار از نظر رنگ و طرح بسیار متنوع است و برای هر سلیقه ای طراحی شده اند، ولی در بازار ایران مایو های زنانه یک تیکه سایز بزرگ بسیار کم است و پیدا کردن سایزهای بزرگ بسیار سخت ولی خوشبختانه ما توانسته ایم که مایو های زنانه سایز بزرگ را با طرح و رنگ های متنوع از آلمان وارد کنیم تا مشتریان خود را راضی نگه داریم.

چرا مایو زنانه شنا باید ضد باکتری باشد؟

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *