مقایسه لوازم خانگی بوش و سامسونگ

مقایسه لوازم خانگی بوش و سامسونگ

مقایسه لوازم خانگی بوش و سامسونگ

محصولات samsung

محصولات بوش و سامسونگ طرفداران زیادی را در سراسر دنیا دارد، رقابت و فروش این دو شرکت در کشورها فرق دارد مثلا بیشترین فروش سامسونگ در کشورهای آسیایی است و در خاورمیانه و ککشورهای عربی رکورد دار فروش محصولات خود است.

اما محصولات سامسونگ که وارد کشورهای آسیایی می شود در کشور چین تولید و برای کشورهای آسیایی صادر می شود به دلیل اینکه کارگر در این کشور نرخ پایینی دارد بیشترین تولیدات این شرکت در چین می باشد.

محصولات سامسونگ، به گفته مدیر عامل این شرکت با بهترین کیفیت وارد بازار های آسیایی می شود ولی متاسفانه امروزه شاهد اشتباهاتی از این شرکت شده ایم و محصولاتی را که وارد بازار کرده بیشترشان تلویزیون ها هستند و در نوسانات برق مشکل تصویر را پیدا می کنند و باید برای تعمیر آنها به نمایندگی ها مراجعه کنیم تا مشکلاتشان برطرف شود.

یخچال های شرکت سامسونگ تا الان کمترین مشکلات و تعمیر را داشته و نمایندگی های مجاز این شرکت کمترین تعمیرات این محصولات را داشته اند.

برخی محصولات شرکت سامسونگ پر فروشترین محصولات در ایران بوده و بیشتر مردم از این برند استفاده می کنند و دلیل رکورد دار بودن این شرکت در ایران، تنوع زیاد و ارزان بودن محصولاتش است.

بیشترین فروش این شرکت در ایران، گوشی موبایل و تلویزیون و یخچال بعد کولر گازی است.

ولی در کشورهای اروپایی شرکت سامسونگ رکورد دار فروش محصولاتش نیست و در بازارهای اروپایی فروش خوبی را ندارد.

مقایسه لوازم خانگی بوش و سامسونگ

محصولات bosch آلمان

محصولات شرکت بوش در آلمان تولید می شوند بالاترین کیفیت +++A وارد بازارهای اروپایی می شود و لی بوش به دلیل تنوع کم محصولات خود نتوانست رقابت خوبی با رقبای خود را داشته باشد ولی خوشبختانه از سال ۲۰۱۵ این شرکت تصمیم به تولیدات و تنوع بیشتر محصولات خود را گرفت و باعث رشد بالای فروش خود را در کشورهای دیگر هم پیدا کند.

محصولات bosch آلمان به تازگی طرفداران زیادی را پیدا کرده و در کشورهای آسیایی در حال پیشی گرفتن از رقبای خود می باشد. از سال ۲۰۱۵ نحوه طراحی محصولات این شرکت تغییر یافت و به این نتیجه رسید که باید ظاهر محصولات خود را زیبا جلوه دهد و لی دلیل اصلی طرفداران زیا این محصولات در کشور های اروپایی عمر طولانی محصولاتش هست نه ظاهر محصولات.

همین محصولات در بازارهای چین هم تولید می شود و لی خوشبختانه محصولاتی که تولید آلمان هستند در کشور ما به راحتی یافت می شود و توصیه ما به شما خرید تولیدات آلمان می باشد.

مقایسه لوازم خانگی بوش و سامسونگ

نتیجه گیری این مقاسه:

محصولات شرکت samsung ظاهر زیبا و تنوع بالایی را دارند و امروز وقتی وارد بازارهای ایران می شویم میبینیم بیشترین محصولات که در بازار موجود است محصولات شرکت samsung است و به راحتی قابل دسترسی می باشند و خدمات پس از فروش این محصولات در ایران نسبت به محصولات bosch بیشتر است.

محصولات bosch هم ظاهر جذاب و زیبایی را دارند و عمر محصولاتش طولانی تر است و دسترسی به این محصولات در ایران نسبت محصولات samsung کمتر است.

برای دیدن و توضیحات بیشتر محصولات bosch اینجا کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی محصولات برند سایت به سل behsale.com

مقایسه لوازم خانگی بوش و سامسونگ

 

1 دیدگاه برای “مقایسه لوازم خانگی بوش و سامسونگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *