مایو زنانه یک تیکه برای چه سایز و استایل هایی مناسب است

مایو زنانه یک تیکه

مایو زنانه یک تیکه برای چه سایز و استایل هایی مناسب است؟

اغلب مشتریان برایشان سوال است که آیا چه نوع مایویی را خریداری و استفاده نمایند. به همین دلیل فروشگاه اینترنتی به سل تصمیم این مقاله در خصوص اینکه چه نوع مای و یا مایو یک تیکه برای چه سایز و استایل هایی مناسب است را کرده تا بتوانیم بخشی از سوالات شما عزیزان را جوابگو باشیم.

طرح و نوع مایو بسیار زیاد است ولی آیا هر نوع و مدل مایو زنانه برای هر استایلی مناسب است؟؟؟

نه قطعا اینطور نیست، هر مدل و هر طرح مایو زنانه برای هر استایلی مناسب نمی باشد و برای همین باید در خرید مایو و استفاده از آن دقت کنید.

البته بستگی به به سلیقه شخصی هر فرد را هم دارد. در کشور های اروپایی اغلب مایو های زنانه دو تیکه استفاده می شود زیرا بر این باورند که بدن هر انسانی نیازمند نور خورشید و ویتامین D می باشد و اگر آنها از مایو های یک تیکه را بپوشند نمی توانند به خوبی نمی توانند حمام آفتاب بگیرند و برای همین از مایو های زنانه دو تیکه بیشتر استفاده می شود.

ولی در ایران امکان استفاده از مایو های دو تیکه حتی در استخرهای سر پوشیده هم محدودیت هایی را دارد و کمتر استفاده می شود.

مایو زنانه یک تیکه برای چه سایز و استایل هایی مناسب است؟

ولی سوال اصلی مشتریان این که مایو های زنانه یک تیکه برای چه سایز و استایل هایی مناسب است؟ مایو های زنانه یک تیکه مناسب سایز و استایل های ۳۴ تا ۴۴ است مایو های یک تیکه برای این استایل ها هم راحت تر و بسیار جذاب تر است مخصوصا اگر دور شکم ، ران و بازوی شما زیاد بزرگ نباشد.

مایو های یک تیکه در ایران خواهان و فروش بسیاری را دارد و اغلب خانم ها مایو های یک تیکه را به دو تیکه ترجیح می دهند.

سایز های بزرگ تر از ۴۴ باید از مایو های دو تیکه استفاده کنند چون برای کسانی که دور شکم ، ران ، کمر و بازوی آنها بزرگ است، مایو های دو تیکه برای شنا خیلی راح  تر است و هم از نظر زیبایی و جذابیت مناسب تر می باشد و استایل این دسته از افراد را زیبا تر جلوه خواهد داد.

نتیجه گیری: کارشناسان فروش ما با نظر سنجی از کاربران و مشتریان به این نتیجه رسیده اند که مایو های یک تیکه برای سایز و استایل های ۴۴ به پایین مناسب ، راحت تر و حتی جذاب تر می باشد.

پیشنهاد کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی به سل به شما کاربران عزیز این است که بیشتر از مایو های زنانه ضد کلر و آنتی باکتریال و برند های اورجینال استفاده شود تا سلامت پوست شما در استخر های شنای عمومی توسط اجناس با کیفیت و آنتی با کتریال تضمین شود.

مایو زنانه یک تیکه برای چه سایز و استایل هایی مناسب است؟

برای خرید مایو های زنانه ضد کلر و آنتی با کتریال کلیک کنید.

و برای حراج لباس زنانه برند Esmara که محصولات کشور آلمان می باشد اینجا کلیک کنید.

محصولاتی که در سایت به سل به حراج گذاشته شده است شامل: مایو زنانه یک تیکه و دو تیکه ، لباس مجلسی زنانه / شومیز زنانه ، تاپ و تیشرت ، سرهم ، لباس خواب و لباس راحتی شلوار و شلوارک کتان ، لباس زیر زنانه / سوتین ، ست لباس زیر عروس ، شورت گنی ، جورابشلواری و جواراب ، پاپوش / لباس بچه گانه لوپیلو ، تیشرت بچه گانه ، سیسمونی ، تیشرت آستین دار ، شورت ، تاپ ، سرهم بچه گانه ، کیسه خواب بچه گانه و غیره می باشد.

اورجینال بود این اجناس توسط فروشگاه اینترنتی به سل تضمین می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *