لباس های تم تولد و هالووین

لباس های تم تولد و هالووین

لباس های تم تولد و هالووین

امروز لباس تم تولد و هالوین در بین مردم محبوبیت خاصی را پیدا کرده است و روز به روز این طرفداران بیشتر می شوند ولی متاسفانه لباس های تم در ایران کمیاب است و هیچ تولید کننده ای در ایران لباس های تم تولد را تولید نمی کند.

کاربرد این نوع لباس های خاص برای مهمانی های خصوصی و تم های تولد و یا تئاتر و نماشنامه ها کابرد فراوانی را دارد. این نوع لباس ها مخصوص بچه ها نیستند بلکه افراد ۱۸ سال به بالا هم می توانند از این نو ع لباس ها استفاده کنند.

لباس های تم تولد و هالووین
`لباس های تم تولد و هالووین

لباس های تم، شامل لباس تم تولد، باب اسفنجی، لباس زندان، لباس دزد و پلیس، لباس پری دریایی، السا و آنا، پونی، سیندرلا، پوکویو، کیتی، رنگین کمان، مینیون، فروزن، پروانه، تم لباس چریکی، تم لباس شوالیه، تم لباس دزدان دریایی، تم لباس گاو چرون، تم لباس بن تن، تم لباس پرنسس، تم لباس رنگین کمان، تم لباس دختر توت فرنگی، تم لباس monster high یا هیولا، تم لباس شاهزاده، پادشاه، تم لباس آفریقایی و عربی، تم لباس فرشته ، تم لباس کریسمس وهالووین، تم لباس مک کووین وغیره… البته برای بزرگسالان هم تم لباس پارتی و لباس های تم دار تولد هم وجود دارد که می توان استفاده کرد، اما همانطور که توضیح دادیم این نوع لباس به سختی در بازارهای ما یافت می شود.

لباس های تم تولد و هالووین
لباس های تم تولد و هالووین

ولی در کشور آلمان چندین تولید کننده قوی و پیشتاز وجود دارد که لباس های تم دار طراحی و تولید می کنند وبا بهترین کیفیت های جهانی وارد بازارهای اروپایی می شوند.

طرح های های زیبا و جذاب این لباس های تمدار واقعا خیره کننده است و هر کسی را متقاعد می کند که برای اولین حتما استفاده کند.

ولی محبوب ترین طراح و تولید این نوع لباس ها یعنی لباس های تم دار شرکت هالووین آلمان هست که از رقبای خود پیشی گرفته و محصولاتش در بازارهای آمریکایی و اروپایی رکورد دار فروش محصولاتش می باشد.

این لباس های تم دار با تعداد محدودی وارد بازار ایران شده و محصولات این شرکت یعنی شرکت هالووین بصورت انحصاری در اختیار سایت behsale.com

می باشد و با کمترین قیمت های ممکن در اختیار علاقه مندان لباس های تم دار می باشد.

کیفیت محصولات این شرکت با کنترل های کیفی فوق العاده تولید و تمامی محصولات ضد حساسیت و بعضی از محصولاتش از جنس نانو هست.

برای محصولات جدید لباس های تم دار با ما همراه باشید.

 سایت گروه به سل با کمترین قیمت ، بهترین کیفیت و با برند های معروف دنیا با شما دوستان همراه است.

1 دیدگاه برای “لباس های تم تولد و هالووین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *